Szkolny turniej w tenisie stołowym o tytuł Mistrza ZS3

We wtorek 14.11.2017r. został rozegrany turniej tenisa stołowego  o tytuł Mistrza ZS3 w kategorii dziewcząt i chłopców. W turnieju wzięli udział uczniowie klas VII SP, 2Gim i 3Gim. Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play co bardzo cieszyło organizatora turnieju p. Macieja Rzędzickiego.

IMG_20171114_161216

Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Milena Jamróz z klasy 7a, która w finale pokonała Oliwię Miga 4:3. Zwycięzcą w kategorii chłopców został Tobiasz Jóźwik z klasy 7a, drugie miejsce zajął Kamil Kunda 7a, a trzecie Martin Matuszewski 3a Gim.  Uczniowie zostali nagrodzeni medalami i dyplomami, a zwycięzcy dodatkowo nagrodą rzeczową. Gratulacje !!!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział  w turnieju. Tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach organizowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego i mamy nadzieję na jeszcze większe zainteresowanie tego rodzaju wydarzeniami.

Opracował mgr Maciej Rzędzicki