Wyniki konkursu!!!

Z dumą ogłaszamy wyniki konkursu na pocztówkę wielkoformatową dla klas trzecich SP nr 10. Konkurs został ogłoszony z okazji Tygodnia Języków Obcych, trwającego w naszej szkole na początku października. Uczniowie, wspólnie z nauczycielami klas trzecich paniami Joanną Błachutą i Agnieszką Odrzywołek, zredagowali na zajęciach tekst pocztówki do rówieśnika z zagranicy. Zadaniem dzieci było zaprojektować pocztówkę w domu, ozdobić ją i dodać wcześniej przygotowany tekst. Mile widziana była pomoc rodziców. 🙂 

A oto wyniki:
1 miejsce Marcel Woźniak – kl. III b
2 miejsce Lena Gaj – Kl. IIIa
3 miejsce Oliwia Komańska – IIIa
Wyróżnienia:
Klasa IIIa
Filip Cieżak
Aleksandra Warmuz
Aleksandra Bernisz
Zuzanna Zielińska
Zuzanna Malczyk
Klasa IIIc
Patryk Hulbój
Serdecznie gratulujemy! Poniżej galeria zwycięskich prac!