OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY

OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY

„Ja na rynku pracy- moje talenty i moje kompetencje” 2017r.

IMG_1129

Tegoroczny Ogólnopolski Tydzień Kariery odbywał się pod hasłem „ Ja na rynku pracy- moje talenty i moje kompetencje”, w  ramach którego 16 października  uczniowie klasy II a i III b  Gimnazjum nr 7 uczestniczyli  w warsztatach „Bezpieczeństwo w Internecie”, które poprowadził prof. I Liceum Marcin Zemła. 19 października uczniowie klasy III b wzięli udział w V Konkursie Zawodoznawczym  pt; „ Ja na rynku pracy- moje talenty i moje kompetencje” organizowanym w Szkole Podstawowej nr 4 w Jaworznie. Celem konkursu było: zaangażowanie młodzieży do działań z zakresu preorientacji zawodowej, zachęcenie młodzieży do planowania własnej ścieżki kariery edukacyjnej i zawodowej, przybliżenie zagadnień ze świata zawodów, pracy, pobudzanie aktywności i kreatywności, zachęcenie młodzieży gimnazjalnej do poznania świata zawodów oraz środowiska pracy różnych profesji.

Aleksandra Szydlik