Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej rozpoczęte

Jak co roku końcem września rozpoczęły się zmagania jaworznickich szkół w zawodach sportowych. We wtorek 26 września odbyły się Masowe Biegi Przełajowe natomiast w piątek 29 września rozegrane zostały eliminacje w Mini Piłce Nożnej.

Wśród setek młodych biegacDSC_0925zy byli również reprezentanci naszej szkoły. Bardzo dobre wyniki zanotowali:

Oliwier Jarzynka z klasy Va –  III miejsce w kategorii chłopców rocznik 2007

zawody MBP VPVanessa Patrzałek z klasy VII a – III miejsce w kategorii dziewcząt rocznik 2004

zawody MBP

Anna Jochymek z klasy 3a Gim. – II miejsce w kategorii dziewcząt rocznik 2002

Paulina Najborczyk z klasy 3a Gim. – III miejsce w kategorii dziewcząt rocznik 2002

Wszystkim uczestnikom gratulujemy !!!!

DSC_0927

Natomiast w piątek 29 września na Orliku „Pieczyska” zostały rozegrane eliminacje z udziałem naszej reprezentacji Szkoły Podstawowej w Mini Piłce Nożnej. Kadra Piłkarzy z SP 10 rywalizowała w grupie D z ekipami SP 8, SP 1 i SP 22.

Po rozegraniu trzech meczy wywalczyliśmy awans do półfinałów ulegając tylko szkole z Dąbrowy Narodowej (SP 8)

Wyniki spotkań naszego zespołu:

SP 10 – SP 8 1: 3 (bramka Gabryś )

SP 1 – SP 10 2:3 (Gabryś, Hydel, Jarzynka)

SP 10 – SP 22 3:1 (Hydel 2x, Jarzynka)

Kadra: Kacper Jamrozik, Adrian Gabryś, Oliwier Ochman, Oliwier Jarzynka, Karol Hydel, Szymon Wiatr, Kamil Kurzawa,  Trenerzy: Krzysztof Bednarek, Maciej Budka

DSC_0932