Biedronki na warsztatach kulinarnych

Biedronki na warsztatach kulinarnych w restauracji Mega Pizza
2 czerwca nasze najmłodsze przedszkolaki wybrały się na warsztaty kulinarne do restauracji Mega Pizza na Hucie. Podczas warsztatów kucharz przybliżył dzieciom produkt jakim jest pizza. Opowiedział naszym maluszkom skąd wzięło się owe danie, gdzie miało swój początek i w jaki sposób je przyrządzić by było smaczne. W czasie warsztatów w restauracji dzieci samodzielnie tworzyły pizzę. Do dyspozycji otrzymały surowe ciasto, które musiały rozwałkować, a także produkty do skomponowania własnej oryginalnej pizzy. Nasi mali kucharze byli zachwyceni. Doskonale poradziły sobie z postawionym przed nimi zadaniem. Po upieczeniu pizzy przyszedł czas na włoską ucztę. Wszystkie przedszkolaki ochoczo przystąpiły do konsumpcji swoich kulinarnych arcydzieł. To był bez wątpienia dla naszych Biedronek, następny fajny a do tego pyszny dzień pełen wrażeń.
Anna Pederska