„Portret Pani Zimy”

„ Portret Pani Zimy”- rozstrzygnięcie konkursu
Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny „Portret Pani Zimy” został rozstrzygnięty. Na konkurs wpłynęło 12 prac. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie. W dniu 29 lutego zebrało się jury w składzie: p. Dorota Pstrąg, p. Anna Wadowska , p. Monika Jarzynka, które miało niełatwe zadanie, ponieważ wszystkie prace konkursowe były przepiękne i ciekawe. Ostatecznie, po długich dyskusjach i naradach, biorąc pod uwagę pomysł, różnorodność technik i materiałów wykorzystanych w pracy oraz wkład pracy dzieci jury zdecydowało się przyznać następujące nagrody:
I miejsce
• Nina Tarmas
• Lea Pstrąg
II miejsce
• Marysia Tracz
III miejsce
• Julia Romańczuk
Wyróżnienie specjalne:
• Mateusz Kuc
• Iga Lorek
Wyróżnienie:
• Ania Masel
• Aleksander Łęgowski
• Oliwier Parszewski
• Maja Cienciała
• Agatka Pawlik
• Marcel i Tomek Tabor
Dzieci nagrodzone i wyróżnione otrzymują dyplomy i nagrody rzeczowe. Wręczenie nagród odbędzie się w dniu 16 marca 2016 roku o godzinie 1030 w sali „Biedronek”.
Organizatorzy: A. Pederska, M. Stolarczyk, J. Łęgowska