Konkurs czytelniczy z języka angielskiego „ TIME FOR READING” dla klas IV i V

Szkoły Podstawowej nr 10

W Zespole Szkół nr 3 został zorganizowany konkurs czytelniczy z języka angielskiego „Time for Reading”. Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas IV i V szkoły podstawowej. Od 13 kwietnia 2015r. do 22 maja 2015r. 15 uczestników zmagało się z czytankami w języku angielskim oraz z zadaniami konkursowymi. Przez 5 tygodni uczniowie zapoznawali się z tekstami w języku angielskim, często bardzo wymagającymi w zakresie leksyki i gramatyki a następnie odpowiadali na pytania konkursowe dotyczące przeczytanych tekstów.

Po 5- ciu mozolnych tygodniach pracy zostali wyłonieni najlepsi „czytelnicy” z klas IV-tych i V-tych szkoły podstawowej.

A oto nasi wygrani:

Klasy IV

I miejsce – Karolina Dutkowiak (uczennica klasy IVb)

II miejsce – Tobiasz Jóżwik (uczeń klasy IVa)

Patrycja Odrzywolska (uczennica klasy IVb)

Vanessa Patrzałek (uczennica klasy IVa)

III miejsce – Piotr Kopytko (uczeń klasy IV b)

Klasy V

I miejsce – Natalia Kasperkowicz (uczennica klasy Va)

II miejsce – Estera Wołodko (uczennica klasy Vb)

III miejsce – Milena Bujniak (uczeń klasy Vb)

Oliwia Miga (uczennica klasy Va)

Gratulujemy wszystkim wygranym a uczestnikom konkursu składamy wyrazy szacunku, że tak dzielnie i wytrwale zmagali się z trudnymi tekstami w języku obcym.

Organizatorzy konkursu

Joanna Błachuta