Spotkanie Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum z Prezydentem

Samorząd Uczniowski Gimnazjum uczestniczył w spotkaniu noworocznym z prezydentem miasta, Pawłem Silbertem. Dyskusję tradycyjnie prowadziła pomysłodawczyni corocznych debat – dyrektor Patrycja Pietraszczyk, a pytania młodzieży dotyczyły między innymi rozwoju sportu w mieście, Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego, funkcjonowania komunikacji miejskiej, a także spraw związanych z gospodarką i rynkiem pracy.

Prezydent Paweł Silbert podzielił się również z młodzieżą swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi wyboru przyszłej ścieżki życiowej. Stwierdził, że najważniejsze jest w życiu to, żeby praca przynosiła satysfakcję.

Inicjatywa spotkań z młodzieżą jest bardzo dobrym przedsięwzięciem. Obydwie strony mogą dowiedzieć się od siebie wielu ciekawych rzeczy.