Bal Karnawałowy

 

26 stycznia 2015r jak co roku wszystkie klasy I – III ze szkoły podstawowej nr 10  wspólnie bawiły się na balu karnawałowym.

Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, którą  przyozdobiły różnokolorowe łańcuchy, serpentyny, balony, gwiazdki. Zjawiskowy wygląd, wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy, do której uroczyście zaprosił prowadzący imprezę pan DJ. Dzieci przebrane w niezwykle kolorowe stroje, wcieliły się w przeróżne postacie. Na parkiecie pojawiły się zwierzątka, księżniczki, piraci, wróżki, aniołki, rycerze, policjanci, sportowcy i wiele innych barwnych przebierańców.  Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Animator urozmaicał bal ciekawymi zabawami. W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Niestety radosna zabawa musiała się w końcu skończyć. Po godzinie 18.00 zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie wrócili do swoich domów.

W naszej szkole bal jest atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki.
Wspólna zabawa przy muzyce rozwija u nich inwencję twórczą i pozwala bardziej zintegrować środowisko uczniowskie. Na pewno tegoroczny bal będzie niezapomniany, a uczniowie już nie mogą doczekać się kolejnego.
Barbara Tabor