Wizyta Mikołaja w grupie Krasnali

 

W piątek 5 grudnia dzieci z grupy Krasnali od samego rana nasłuchiwały dźwięku dzwonka św. Mikołaja. Wizyta Mikołaja to jeden z najbardziej oczekiwanych dni w roku. Mimo braku śniegu Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał zbyt długo na siebie czekać, pojawił się z wielkim czerwonym workiem w którym znajdowały się prezenty dla każdego dziecka.
Wszystkie bardzo przeżywały to spotkanie u jednych można było zobaczyć niepewność u innych obawę i lęk ale też uśmiech. Krasnale dzielnie zaśpiewały przygotowaną piosenkę, rozmawiały z Mikołajem, opowiadały o zabawach w Przedszkolu i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne.
Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent z każdym dzieckiem zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie i musiał się pożegnać, ponieważ czekały na niego jeszcze dzieci z innych grup.
Dzieci podziękowały za prezenty i pożegnały Mikołaja.

Opracowała: Aneta Kowalczyk