„Dorotka w krainie Oz”

Przedszkolaki z grup: „Pszczółki”, „Żabki” i „Biedronki” uczestniczyły w piątek w musicalu „Dorotka w krainie Oz” w wykonaniu Teatru Moich Marzeń z Chorzowa. Aktorzy w spektakularnym wykonaniu przenieśli przedszkolaki do bajecznej Krainy Oz, aby dowiedzieć się jak ważną rolę odgrywają uczucia, kształtowanie charakteru i wiara w to, że wszystko jest w zasięgu ręki. Główna bohaterka sztuki Dorotka, podczas tornada, przenosi się do Krainy Oz ,znajdującej się po drugiej stronie tęczy. W powrocie do domu może jej pomóc Czarnoksiężnik- więc wybiera się do niego… a po drodze poznaje wiele ciekawych postaci. Wśród nich jest Strach na wróble, Blaszany Drwal i strachliwy Lew. Oczywiście wszystko dobrze się kończy i Dorotka wraca do swojej rodziny. Cała publiczność była zachwycona emocjonującymi pomysłami aktorów, przykuwającymi wzrok kostiumami oraz budzącą emocje muzyką.