DZIEŃ NAJLEPSZEGO PRZYJACIELA, CZYLI ŚWIĘTO MISIA PLUSZOWEGO

DZIEŃ NAJLEPSZEGO PRZYJACIELA, CZYLI ŚWIĘTO MISIA PLUSZOWEGO3Każdy z nas miał w dzieciństwie najlepszego przyjaciela, który spełniał wiele funkcji. Czasem służył jako pocieszyciel i ocierał łzy, czasem jako „broń rzucana” gdy bardzo zdenerwowała nas koleżanka lub kolega, innym razem był poduszką, a jeszcze czasem zwyczajnie wymówką „to nie ja mamusiu, to on…”.1Ten przyjaciel stał się powodem i przyczynkiem dla którego w 28.11.2017r., w grupie Biedroneczek, urządziliśmy DZIEŃ MISIA PLUSZOWEGO. Dzień wspólnie rozpoczęliśmy tańcami w parach dziecko i misiu, odśpiewaliśmy uroczyście sto lat i każde dziecko miało okazję opowiedzieć o swoim misiu. Potem nastał czas na poczęstunek, misiowe ciasteczka i soczek- było pysznie.  Wszyscy też mieli okazję wykonać swoją misiową maskę.

Joanna Łęgowska

2