„Symbole Jaworzna”

Uczniowie naszej szkoły zdobyli kolejne osiągnięcia. Mamy się czym pochwalić!!!

W naszym mieście został zorganizowany miejski konkurs plastyczny „Symbole Jaworzna” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna pana Pawła Silberta. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I, II, III szkół podstawowych miasta Jaworzna. Uczniowie klasy 3a uzyskali wysokie wyniki. Igor Sadowski zdobył 1. miejsce oraz Ksawery Fryc 2. miejsce. Uczeń klasy 2 Kacper Fryc również osiągnął ogromny sukces, zdobył 3. miejsce. Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy. Nagrodą specjalną była statuetka przedstawiająca drwala. Statuetki zostały zaprojektowane i wykonane specjalnie na potrzebę konkursu.


Uroczysta gala wręczenia nagród i dyplomów odbyła się na terenie szkoły SP 2 w Jaworznie. Na galę zaproszeni zostali wszyscy laureaci, nauczyciele przygotowujący uczniów do konkursu, rodzice oraz goście specjalni.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!