Rozstrzygnięcie konkursu ” Bożonarodzeniowa ozdoba”

Rozstrzygnięcie konkursu ” Bożonarodzeniowa ozdoba”

Miło nam poinformować o rozstrzygnięciu konkursu plastycznego „Bożonarodzeniowa ozdoba ”. Ze względu na fakt, iż na konkurs dostarczonych zostało wiele przepięknych i ciekawych prac. Komisja Konkursowa miała niełatwe zadanie. Oceniający brali pod uwagę pomysł, estetykę i dbałość wykonania pracy, zgodność z tematyką konkursu, inwencję twórczą oraz walory artystyczne. Ostatecznie, po długich dyskusjach przyznano nagrody i wyróżnienie.

•I miejsce Hanna Larysz SP 14
•II miejsce Marta Musiał SP 5
•III miejsce Patryk Kapcia SP 19

Wyróżnienie
•Oliwia Szuster SP 19

ozdobyWszystkim uczestnikom składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za piękne
i interesujące prace. Nauczycielom dziękujemy za zachęcenie i przygotowanie młodych artystów do udziału w konkursie.

Dziękujemy.

Aneta Kowalczyk
Katarzyna Wilkosz – Grześkowiak