Mikołajki…

Któż z nas dzieci nie czekał na mikołaja i prezent, jaki przyniesie w swoim ciężkim worku? Uczniowie klasy 1 a i 1b doczekali się spotkania ze św. Mikołajem i jego pomocnikiem elfem. Całoroczne zachowanie dzieci potwierdzał dyplom, który trzeba było okazać przed św. Takie atrakcje czekały na nas w Klockolandzie, zanim przyjechał na swych saniach z reniferem. Tam aktywnie spędziliśmy czas na zabawach z interaktywnym światem.
Kraków jest miejscem, które zachwyca i jest w nim wiele atrakcji, szczególnie przed świętami. Spacer po rynku i oczywiście pamiątkowe zakupy na które czekają najbliżsi. To wszystko męczy – więc udaliśmy się na spoczynek przy Wawelu by posilić się pysznościami zapakowanymi przez kochanych rodziców… A co tam było – wszystko zjedliśmy …..No i trochę ognia zaznaliśmy od smoka, by pełni wrażeń powrócić do autokaru. Pogoda nam dopisała było słonecznie co nie spotykane o tej porze roku i żegnała deszczem mówiąc do zobaczenia …. może wkrótce, kto to wie…..


Klasa 7a pod opieką wychowawczyni p. A. Odrzywołek i p. A. Szafrańskiej bawiła się wczoraj na mikołajkowym pokazie filmu „Grinch” w Multikinie w CH Galena. Piękna, zabawna animacja z wyjątkowym przesłaniem. Polecamy wszystkim! 🙂


Z okazji mikołajek klasa 4 b pojechała do kina w galerii Galena na film Grinch: Świąt nie będzie.
Po seansie odwiedziła pobliskie „jadłodajnie”, żeby się troszeczkę posilić?. Dzisiejszy dzień spędzony w gronie klasowym uważamy za bardzo udany.