Mikołajkowy turniej w piłce siatkowej…

4Jak co roku 6 grudnia w naszej szkole został zorganizowany Turniej Mikołajkowy klas sportowych i niesportowych w piłce siatkowej dziewcząt. Udział w nim wzięły drużyny złożone z uczennic rocznika 2006-2007. W turnieju uczestniczyło 11 zespołów z 7 jaworznickich szkół.
Pozytywnej energii zawodniczkom w walce o zwycięstwa dodawała mikołajkowa atmosfera jaka panowała w tym dniu w naszej hali sportowej. Nie zabrakło także św. Mikołaja, który wszystkim uczniom rozdawał słodkie upominki.

W turnieju klas sportowych zwyciężyły dziewczęta ze SP nr 7 1 , które w wielkim finale po zaciętej walce pokonały nasze dziewczęta z SP nr 10 1 26:24. Trzecie miejsce zdobyła SP nr 7 2 .
Dziewczęta z naszej szkoły pod opieką Macieja Rzędzickiego i Krzysztofa Wadowskiego grały w składzie:
SP 10 1 : Martyna Drabik, Zuzanna Pawlik, Magdalena Hanisz, Julia Miga i Maja Kieszek
SP 10 2 : Aleksandra Truś, Julia Kawala, Julia Radko, Michalina Hazuka, Klaudia Majda, Kornelia Pulchny i Natalia Cichoń.

8. SP 5 2

Na koniec naszego turnieju Dyrektor szkoły p. Rafał Soból oraz pomocnik św. Mikołaja,
w którego wcielił się p. Maciej Rzędzicki wręczyli zespołom puchary i dyplomy. Dziękujemy wszystkim dziewczętom za walkę, ogromne zaangażowanie i dążenie do zwycięstwa w duchu fair play.