Raport Świetlicowy…

Na świetlicy strrrraszyyyyy!!!

Kochani rodzice!. Możecie być dumni, wasze maluchy są takie zdolne!. Cieszymy się, że świetlica jest miejscem spotkań naszych świetliczaków, a co najważniejsze miło mogą spędzić swój czas wolny od zajęć….LAMPIONIKI DUSZKI

Nasze świetliczaki są cudowne!. Każdy jest wyjątkowy, a nasz czas z nimi chcemy jak najlepiej wykorzystywać. Świetlica pełna kolorów, farb i umorusanych buziek z farb. 🙂 Zabawa jak się patrzy. NIETOPERKI….

Zajęcia dodatkowe, wręcz oczarowały nasze świetliczaki. Wielkie wooow!!! To dla nas naprawdę ogromny sukces, że dzieciaki mimo natłoku zajęć i dużej liczby dzieci biorących w nich udział są zadowolone. Dziękujemy, jesteście „urwisy” wspaniali, a wy Rodzice, macie prawdziwe skarby!!!. 🙂 EKSPERYMENT….