Dzień Edukacji Narodowej w Naszej Szkole

DSC_071612 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Na uroczystej akademii przygotowanej przez klasy siódme pod kierunkiem p. Agnieszki Odrzywołek i p. Bernadety Piechowicz uczniowie zaprezentowali spojrzenie na szkołę z zupełnie innej perspektywy, często niedostrzeganej, a przecież obecnej i niezwykle ważnej w każdej placówce oświatowej. Ileż rzeczy mogłoby się posypać (czasami wręcz dosłownie), o ilu ważnych sprawach mogłoby się zapomnieć, gdyby nie wciąż czuwające szare eminencje każdej szkoły, jakimi są Panie Woźne. To one witają nas jako pierwsze przy wejściu do budynku i żegnają po lekcjach. Wszędzie obecne, zadbają, aby każdy przebrał buty na zmianę, żeby na korytarzach panował ład i porządek. Przygotowujący akademię zadbali, żeby tego dnia nie zapominać o nich, ponieważ to również ich święto, święto wszystkich pracowników oświaty. Po akademii Dyrektor Szkoły pogratulował p. Agnieszce Odrzywołek, która w tym roku znalazła się w gronie nauczycieli wyróżnionych Nagrodą Prezydenta Miasta Jaworzna oraz wręczył pracownikom naszej szkoły Nagrody Dyrektora za trud włożony w edukację młodzieży oraz pracę na rzecz szkoły.