TECHNIKA WOKÓŁ NAS

Powiatowy konkurs techniczny

 „TECHNIKA WOKÓŁ NAS”

 23 kwietnia 2018r. uczniowie z klasy 3a Michał Tarabuła, Jakub Bąk oraz uczeń klasy 2b Jakub Miga zdobyli trzecie miejsce w konkursie „Technika wokół nas” oraganizowanym przez Centrum Kształcenia Praktycznego w Jaworznie. Celem konkursu jest rozbudowanie zainteresowań technicznych uczniów, uświadamianie i podkreślanie roli kształcenia technicznego oraz przygotowanie do zawodu. Uczniowie mogli sprawdzić swoje umiejętności podczas wykonywania różnych zadań praktycznych w pracowniach: mechaniki pojazdowej, obróbki ręcznej materiałów, budowlanej, montażu elektrycznego i montażu elektronicznego. Uczniowie wykazali się sporymi zdolnościami manualnymi, sprawnie wykonywali przydzielone im zadania. Otrzymali dyplomy oraz nagrody.