Raport świetlicowy

Za oknami w końcu wiosna, nasza świetlica nabrała wiosennych kolorów, od razu inaczej się pracuje. Nasze świetliczaki już wiedzą jak zrobić swój własnoręczny przybornik na biurko. Wystarczy kilka kartek papieru kolorowego, rolki po papierze lub ręcznikach i oczywiście wyobraźnia… Jak widać pięknie gąsienice wyglądają, jak na razie na wystawie, już wkrótce u naszych świetliczaków w domach. 🙂

Zajęcia dodatkowe nie zwalniają tępa, dziś nasi podopieczni mogli się sprawdzić w roli prawdziwych kucharzy. Zdrowa żywność to podstawa naszego trybu życia. Kolorowe warzywa, kreatywność, trochę smaku i gotowe. 🙂 Wygląda smakowicie? A jak smakuje… Mmm… pycha!

 


 

Dzień czekolady już blisko. Zaproszenia rozdane… Relacja już wkrótce. 🙂Będzie pysznie…


 

Nasze świetliczaki uwielbiają zabawy manualne, dzięki którym mogą rozwijać swoją sensorykę. 🙂 Dzięki pomocy wychowawców, mogliśmy lepić w masie solnej. Pierwszy etap, lepienie „owoców” za nami. 🙂 Było dużo radości i śmiechu co bardzo nas cieszy, a nasze świetliczaki jeszcze bardziej. 🙂