„Karolcia”

15 lutego 2018 r. uczniowie klasy IIIc pojechali do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie, aby uczestniczyć w lekcji bibliotecznej na podstawie lektury – „Karolcia” Marii Kruger.

Na początku spotkania dzieci zapoznały się z twórczością autorki a następnie pracując w grupach mogły sprawdzić swoje wiadomości o lekturze. Wysłuchały również  fragmentów książki. Na końcu spotkania każdy wykonał swój niebieski koralik spełniający życzenia, aby wykorzystać go zgodnie z przesłaniem lektury, które uczy nas, że najszczęśliwsi jesteśmy wtedy, kiedy przyczyniamy się do szczęścia innych, oraz tego, że warto pomagać innym. Zajęcia prowadzone w Miejskiej Bibliotece Publicznej były bardzo ciekawe i interesujące.

Barbara Tabor

karolcia (1)


karolcia (2)
karolcia (3)
karolcia (4)
karolcia (5)
karolcia (6)
karolcia (7)
karolcia (8)