„Bożonarodzeniowa bombka”

Rozstrzygnięcie konkursu „Bożonarodzeniowa bombka”konkurs BożonarodzeniowyMiło nam poinformować, iż w dniu 13 grudnia 2017 roku nastąpiło rozstrzygnięcie miejskiego konkursu plastycznego „Bożonarodzeniowa bombka „ Na konkurs dostarczonych  zostało wiele przepięknych i ciekawych prac. Komisja Konkursowa miała niełatwe zadanie. Oceniający brali pod uwagę pomysł, estetykę i dbałość wykonania pracy, zgodność z tematyką konkursu, inwencję twórczą oraz walory artystyczne.

Ostatecznie, po długich dyskusjach i naradach Komisja przyznała  nagrody
i wyróżnienia.

  • I miejsce – Daria Banasik SP 3
  • II miejsce – Ksawery Fryc SP 10
  • III miejsce – Patrycja Kasterka SP 4

Wyróżnienia

  • Jakub Chrabąszcz SP 10
  • Ewelina Okrzesik SP 17

 Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za piękne i interesujące prace. Nauczycielom dziękujemy za zachęcenie
i przygotowanie młodych artystów do udziału w konkursie.

Dziękujemy

Organizatorzy:

Aneta Kowalczyk

Natalia Kondoszek -Karwas

Katarzyna Wilkosz- Grześkowiak