Święty Mikołaj odwiedził nasze przedszkole….

Piątego grudnia odwiedził nasze przedszkole wyjątkowy gość – Święty Mikołaj. Na spotkanie z nim przygotowywaliśmy się już wcześniej, poznając jego historię, jego dobroć okazywaną poprzez obdarowywanie wszystkich prezentami w szczególności dzieci. Wreszcie nadszedł upragniony dzień, na który przedszkolaki czekały z utęsknieniem. Do naszego przedszkola przybył na saniach Święty Mikołaj. Wszystkie przedszkolaki bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność i obawę. Trwało to jednak chwilę bo, gdy tylko Mikołaj zaczął wręczać prezenty ,na każdej buzi pojawił się szeroki uśmiech. Dzieci zaśpiewały przygotowane piosenki, zrobiły sobie zdjęcie z uwielbianym gościem i pożegnały Świętego Mikołaja. Później oglądały prezenty i dzieliły się wrażeniami ze swoimi rówieśnikami. Dziękujemy Ci święty Mikołaju za odwiedziny i wielki worek prezentów. Czekamy na ciebie znowu za rok