SPOTKANIE MŁODZIEŻY Z PREZYDENTEM

10stycznia przedstawiciele naszej szkoły uczestniczyli w Noworocznym Spotkaniu z Prezydentem. Na spotkaniu poruszane zostały najważniejsze zagadnienia dotyczące naszego miasta. „Oczami młodzieży i uczniów” zobaczyliśmy pozytywne i negatywne strony: – Funkcjonowania Urzędu Miasta, – Eko transportu, – Bezpieczeństwa w naszym mieście, – Inwestycji, – Wizerunku naszego miasta. Poniżej pokażę jak po spotkaniu wypowiadają się uczennice: „W mojej opinii spotkanie tego typu powinny być organizowane częściej. Wiele się dowiedziałam i równie wiele zrozumiałam. Pan Prezydent świetnie przedstawił nam swój kąt patrzenia na nasze miasto i jego błyskawiczny rozwój. Młodzież naszego miasta wywarła na mnie pozytywne wrażenie. Zobaczyłam w nich młodych ludzi z głowami pełnymi dobrych pomysłów”, „Chociaż długo trwało, było sprawnie przygotowane z każdej strony.” Ja także osobiście tak uważam i za Panem Prezydentem powiem z taką młodzieżą jak nasza człowiek będzie przygotowany do zmian ponieważ one są nieuniknione. Ważne tylko aby były rozsądnie wdrażane.