Wybory Miss Szkoły

Dzień 12 marca w Zespole Szkół nr 3 w Jaworznie był wyjątkowy dla dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 10. Na ten dzień czekały z utęsknieniem, szykując przepiękne kreacje i szczotkując piękne, długie włosy.

Miałam,  spośród wielu dziewcząt nie lada problem z wybraniem tej jednej, jedynej MISS FOTO. Została nią Izabella Kłębek z klasy 5 a, natomiast z pozostałych wybrano kandydatki reprezentujące klasy 4-6. Stanęły przed jury, powołanym w następującym składzie: p. wicedyrektor Magdalena Kurzeja, Maciej Rzędzicki  oraz Sławomir Gołba. Trudne zadanie stanęło przed nimi, wybranie tej, która godnie będzie reprezentowała naszą szkołę. Została nią Oliwka Miga, uczennica 5a.

Jej ulubioną porą roku jest lato i nie trzeba się przy tym dziwić, że plażowe gry w siatkówkę  oraz lazurowy błękit nieba to jej ulubiona rzecz i kolor. W szkole nie mogłoby zabraknąć przedmiotu jakim jest w-f. Jej figura jest utrzymana właśnie dzięki intensywnym ćwiczeniom ruchowym. 18 to cyfra nie tylko dojrzałości to cyfra przynosząca szczęście dla naszej kandydatki. Przypomnijmy dla zapominalskich, że Oliwka to ubiegłoroczna  Miss naszej Szkoły Podstawowej.

Jako miss  „ Proponowałabym zorganizowanie większej ilości wycieczek   ponieważ wiele rzeczy uczymy się przez doświadczenie i bliski kontakt z przyrodą.”   

I vice miss została Patrycja Wanat oraz II vice miss Katarzyna Kokoszka, Alicja Bernat.

Podczas wyboru atrakcją był przepiękny występ taneczny przygotowany przez najmłodszych naszej szkoły – przedszkolaków z grupy Biedronek , pod kierunkiem Anny Gurbisz. Nie zabrakło też wręczenia tego wyjątkowego kwiatu – jakim jest róża , symbol najpiękniejszej w ogrodzie dla najpiękniejszych z wszystkich dam– ufundowanej przez kwiaciarnię w Szczakowej. Serdecznie dziękujemy właścicielce kwiaciarni pani Agnieszce Bernat .

Cóż, to już historia i kolejna kartka w kronice naszej szkoły, którą będziemy bardzo miło wspominać, patrząc na pamiątkowe zdjęcia, które już teraz dostępne są w naszej galerii.      DSC_0638